Grupa Expert

Profesjonalne doradztwo

Bez względu na to czy remontujesz dom, mieszkanie, lokal firmowy czy jest to twoja pierwsza przygoda z remontem pracownicy naszych salonów zapewnią Ci profesjonalne i kompleksowe doradztwo.

Pomożemy Ci zrealizować każde marzenie, a wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bieżącym szkoleniom produktowym jak i doskonałej znajomość obowiązujących trendów. Jedyne co musisz zrobić to opisać nam czego dokładnie potrzebujesz i jakie są twoje marzenia. My natomiast z szerokiej oferty i bogatego asortymentu drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, podłóg laminowanych, winylowych i drewnianych wybierzemy odpowiednie szyte na miarę rozwiązanie. Nowoczesne technologie nie są nam straszne.

Nasi wykwalifikowanie pracownicy pomogą w doborze drzwi i podłóg, jak również w zakresie doposażenia w odpowiednie akcesoria, materiały przygotowawcze i wykończeniowe. Nasze usługi doradcze nie kończą się z remontem. Zawsze służymy radą i pomocą także po procesie zakupowym, doradzimy w kwestiach pielęgnacji i konserwacji tak byś mógł się cieszyć zakupionymi produktami przez długie lata.