Grupa Expert

Drzwi Szklane ASILO Skierniewice

Drzwi Asilo to jedna z marek firmy produkcyjnej Entra Sp. z o.o. jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki otworowej w Polscie. Drzwi Asilo to marka docenia i znana przez klientów w Polsce i Europie. Docenili ja również projektanci i architekci a wszystko to jest wynikiem idei tworzenia solidnych i ciekawych drzwi. Firma Entra obserwuje swiatowe trendy w stolarce otworowej, analizuje nowo dostępne materiały i procesy obróbki. Jako pierwsza w Polsce rozpoczeła produkcję drzwi z MDF, wprowadziła do sprzedazy ościeżnice regulowane a w 2014 roku opatentowała i wdrożyła rozwiązania ościeżnicy ukrytej. W 2016 roku jako pierwsi w Polsce pokazali drzwi wewnętrzne wejściowe na ościeżnicy ukrytej GRADARA HIGHLINE w wersji z odwrotną przylgą o klasie antywłamaniowej RC3. Oferowane przez Asilo drzwi odznaczają się ciekawym wyglądem, praktycznym wykończeniem, a także funkcjonalnością. A to wszystko przy zachowaniu prostoty montażu.

Dla osób szukających drzwi całoszklanych Asilo przygotowało specjalne drzwi z serii Aliante Basic i Aliante 1,2. Drzwi  całoszklane wpisują się w najnowsze tredny, pozwalają stworzyć otwartą wyjątkową przestrzeń. Nadają wnętrzu lekkości i optycznie je powiększają.  Drzwi całoszklane Asilo to drzwi rozwierane całoszklane jedno skrzydłowe. Skrzydło o grubości 8mm, wykonane jest z szyby hartowanej jednostronnie satynowej lub przeźroczystej. Drzwi dostępne są w rozmiarach od 60 do 100 cm. Drzwi szklane Asilo doposażymy także w specjalne dedykowane okucia o klasycznym kształcie zawiadów i zamka.

Drzwi całoszklane marki Asilo zakupisz w Salonie Grupa Expert Skierniewice. Skorzystaj z naszej fachowej obsługi klienta. Nasi wykwalifikowanie pracownicy pomogą dobrać odpowiednie drzwi do wnętrza Państwa domu lub firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów firmy ASILO i odwiedzenia naszego salonu.

Nasi doradcy pomagają w wyborze modelu oraz wykończenia drzwi, wyborze klamek. Kompleksowo pomogą wybrać drzwi, okna, podłogi tak by potencjalny klient poczuł iż wszystkie elementy wnętrza współgrają ze sobą w idealnej harmonii i tworzą jeden spójny obiekt.

W naszych salonach oferujemy również usługi dodatkowe takie jak fachowe doradztwo, pomiar i montaż. Wykonanie tych czynności przez wykwalifikowanych, pracowników pozwoli zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami w trakcie realizacji inwestycji a przede wszystkim zaoszczędzi Państwa czas i nerwy.

Katalog drzwi wewnętrznych


Pobierz