Grupa Expert

Precyzyjny pomiar

Remont czy budowa domu nie są łatwym przedsięwzieciem. Wielokrotnie spotykamy się z naturalnymi problemami naszych klientów związanymi z tym ważnym zadaniem. Zakup odpowiedniej ilości paneli podłogowych, wybór odpowiedniej szerokości drzwi, jakiego typu okna zastosować w nowym domu to jedne z wielu pytań z którymi borykają się inwestorzy. Wychodząc na przeciw naszym klientom, w naszych salonach sprzedaży oferujemy usługę pomiaru.

Usługa ta polega na wizycie wykwalifikowanego pracownika salonu w miejscu docelowego montażu. Następnie nasz pracownik dokonuje pomiaru pomieszczeń, okien, drzwi. W kolejnym kroku dokonuje obliczeń na podstawie których klient już wie jakie ilości, jakich materiałów musi zamówić. Dodatkowo przy okazji wizyty nasi pracownicy dzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz doradzają w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań oraz przygotowania podłogi, otworów okiennych czy drzwiowych pod przyszły montaż.

Jeśli korzystasz z usług jednego z naszych salonów niezwłocznie zapytaj o usługę pomiaru, umożliwi Ci to łatwe przejście przez proces zakupu i montażu.