Grupa Expert

Drzwi Szklane DRE Skierniewice

Firma DRE to jeden z czołowych producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Permanentnie rozszerza swoją już bogatą ofertę o kolejne wzory i modele drzwi. Firma DRE  zrobywa coraz więszką rzecze zadowolonych klientów. To co wyrożnia producenta na tle konkurencji to fakt posiadania bardzo bogatego asortymentu drzwi. Spektrum produktowe rozciąga się od drzwi typowo klasycznych, bo bardzo modne drzwi nowoczesne. W asortymencie producenta znajdziemy drzwi nie tylko przystępne cenowo ale także te z wyższej półki cenowej o bardzo dobrej jakości wykonania, drzwi soline i wytrzymałe.

Firma DRE posiada w swoim asortymencie serie drzwi szklanych Galla skladającą się z 11 nowczesnych wzorów. Drzwi szklane DRE można stosować jako drzwi wewnątrzklatkowe w budynkach mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynkach zamieszkania zbiorowego oraz budynkach użyteczności publicznej.

Konstrukcja drzwi to skrzydła w postaci tafli szklanej ze szkła hartowanego o gr. 8mm, jest to szkło bezpieczne, jednolite lub klejone. W skrzydle drzwiowym znajdują się otowry pozwalające na zamontowanie:

  • zawiasów i zamka w drzwiach rozwiernych
  • uchwytu muszelkowego oraz górnych uchwytów montażowych w drzwiach przesuwnych.

Nasi doradcy pomagają w wyborze modelu oraz wykończenia drzwi, wyborze klamek. Kompleksowo pomogą wybrać drzwi, okna, podłogi tak by potencjalny klient poczuł iż wszystkie elementy wnętrza współgrają ze sobą w idealnej harmonii i tworzą jeden spójny obiekt.

W naszych salonach oferujemy również usługi dodatkowe takie jak fachowe doradztwo, pomiar i montaż. Wykonanie tych czynności przez wykwalifikowanych, pracowników pozwoli zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami w trakcie realizacji inwestycji a przede wszystkim zaoszczędzi Państwa czas i nerwy.

Katalog produktów


Pobierz