Grupa Expert

Drzwi Wikęd Skierniewice

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem każdego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne.

Firma Wikęd oferuje Państwu drzwi zewnętrzne w 6 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko w przystępnej cenie.

Do wytwarzania drzwi Wikęd stosuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu statyki, termiki i szeroko pojętej estetyki. Firma Wikęd jest świadoma, iż zakup drzwi to inwestycja na wiele lat, dlatego dokłada wszelkich starań by spełnić oczekiwania Klientów. Wikęd idąc z duchem czasu, oferuje doposażenie drzwi w technologiczne innowacje, które usprawniają, automatyzują proces ryglowania, dostępu oraz umożliwiają zdalne sterowanie.

Drzwi zewnętrzne Wikęd to technologia, automatycja produkcji i jakość. Z firmą Wikęd możesz personalizować każdy detal drzwi – linię, kolorystykę, przeszklenia, okucia oraz inne akcesoria. Pomysł klienta i unikatowość to firma Wikęd ceni najbardziej w swoich klientach. Dzięki zautomatyzowanym procesom i stałej kontroli jakości tworzymy idealne drzwi.

Drzwi WIKĘD można zamówić w jednym z 14 podstawowych kolorów oklein do wyboru, dostępnych w ofercie katalogowej. Kolory Antracyt Szafir oraz Czarny Mat dostępne są wyłącznie dla linii Termo Prestige Lux, Optimum z ościeżnicą Termo oraz Premium z ościeżnicą Termo. Kolory te są niedostępne dla drzwi przeszklonych z ramkami PCV.

WIKĘD BiKolor to kolejna usługa firmy pozwalająca na kompozycję dwóch róźnych kolorów dla Twoich drzwi. Zatem możesz zastosować kolor zewnętrzny spójny z kolorem elewacji i wewnętrzny kolor spójny z wystrojem Twoich pomieszczeń. Genialne wręcz rozwiazanie.

Idąc dalej producent wprowadza usługę WIKĘD DuoKolor, to dwa różne kolory na zewnętrznej, wewnętrznej lub obu stronach skrzydła, możesz skorzystać z kolorów podstawowych lub barw palety RAL – producenta ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia.

WIKĘD Camelon – fantazja nie zna granic. Dzięki palecie RAL K5 Classic mogą Państwo wybrać odcień drzwi WIKĘD Cameleon ideanie dopasowany do Państwa wymagań.

Szereg nowoczesnych drzwi zewnętrznych marki WIKĘD zakupisz w Salonie Grupa Expert Skierniewice. Skorzystaj z naszej fachowej obsługi klienta. Nasi wykwalifikowanie pracownicy pomogą dobrać odpowiednie drzwi do wnętrza Państwa domu lub firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów firmy WIKĘD  i odwiedzenia naszego salonu.

Nasi doradcy pomagają w wyborze modelu oraz wykończenia drzwi, wyborze klamek. Kompleksowo pomogą wybrać drzwi, okna, podłogi tak by potencjalny klient poczuł iż wszystkie elementy wnętrza współgrają ze sobą w idealnej harmonii i tworzą jeden spójny obiekt.

W naszych salonach oferujemy również usługi dodatkowe takie jak fachowe doradztwo, pomiar i montaż. Wykonanie tych czynności przez wykwalifikowanych, pracowników pozwoli zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami w trakcie realizacji inwestycji a przede wszystkim zaoszczędzi Państwa czas i nerwy.

Katalog produktów


Pobierz

Kolekcje drzwi zewnętrznych Wikęd


  • Glass Design
  • Future INOX
  • Klasyczne