Grupa Expert

Drzwi Techniczne Porta Skierniewice

Firma PORTA DRZWI to działający blisko od 25 lat zakład produkcyjny w Bolszewie koło Wejherowa. W 1992 roku mała jeszcze firma zaczeła produkować pierwsze skrzydła drzwiowe. Kolejne lata to niezwykle dynamiczny rozwój firmy. Budowa zakładów w Ełku, Suwałkach oraz Rumii.
Porta projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział Badawczo Rozwojowy firmy nieustannie śledziu rozwój technologii i zmiany w designie. Firma co roku wprowadza w swoich katalogach nowości które szybko stają się bestsellerami. Porta Drzwi to drzwi o wysokiej jakości i bezpieczeństwie. Firma bazuje na komponentach dostarczanych przez światowych liderów branży.

Drzwi techniczne to rodzaj drzwi, który poza podstawową funkcją, jaką jest oddzielenie wybranego wnętrza od reszty przestrzeni, mają jeszcze jedno ważne zadanie – jest nim zapewnienie większego zakresu bezpieczeństwa. Drzwi techniczne to mocne drzwi, które mogą być wykorzystane w miejscach użyteczności publicznej, w zakładach pracy, ale też w prywatnych domach, gdzie będą oddzielać na przykład pomieszczenia gospodarcze od powierzchni mieszkalnej (garaż, piwnica, kotłownia, strych). Ponadto mogą być wykorzystywane jako drzwi wejściowe.

Porta Drzwi posiada w swojej ofercie propozycje drzwi technicznych które pozwalają na wybór modelu idealnie dostosowanego do potrzeb Klienta. W ofercie znajdziesz zarówno drzwi metalowe, jak i solidne drzwi wykonane z innych równie wytrzymałych materiałów. Poszczególne modele zostały zróżnicowane również ze względu na miejsce ich przeznaczenia.

Do wyboru Klientów pozostają dostępne w różnych kolorach metalowe drzwi (na przykład z kolekcji Metalowe El 60, Akustyczne 27 dB, Akustyczne 32 dB), doskonale sprawdzające się jako drzwi wejściowe, jak też uniwersalne drzwi do pomieszczeń gospodarczych. Niektóre z modeli posiadają dodatkowe właściwości przeciwpożarowe oraz przeciwwłamaniowe. Wszystkie elementy tworzące ich konstrukcję (zawiasy, zamki, wkładki patentowe, uszczelki i ościeżnice) cechuje bardzo wysoki poziom jakości, potwierdzony stosownymi certyfikatami.

Szereg nowoczesnych drzwi technicznych marki PORTA zakupisz w Salonie Grupa Expert Skierniewice. Skorzystaj z naszej fachowej obsługi klienta. Nasi wykwalifikowanie pracownicy pomogą dobrać odpowiednie drzwi do wnętrza Państwa domu lub firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów firmy PORTA i odwiedzenia naszego salonu.

Nasi doradcy pomagają w wyborze modelu oraz wykończenia drzwi, wyborze klamek. Kompleksowo pomogą wybrać drzwi, okna, podłogi tak by potencjalny klient poczuł iż wszystkie elementy wnętrza współgrają ze sobą w idealnej harmonii i tworzą jeden spójny obiekt.

W naszych salonach oferujemy również usługi dodatkowe takie jak fachowe doradztwo, pomiar i montaż. Wykonanie tych czynności przez wykwalifikowanych, pracowników pozwoli zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami w trakcie realizacji inwestycji a przede wszystkim zaoszczędzi Państwa czas i nerwy.

Katalog produktów


Pobierz

Serie drzwi technicznych Porta


  • Silence 37dB
  • Silence 37dB + EI30
  • Aqua HPL CL
  • Enduro HPL CL
  • Metal Basic
  • Uniwersalne drzwi do pomieszczeń gospodarczych
  • Steel Solid
  • Metalowe EI30
  • Metalowe EI60
  • Akustyczne 27dB