Grupa Expert

Drzwi Wewnętrzne ASILO Skierniewice

Drzwi Asilo to jedna z marek firmy produkcyjnej Entra Sp. z o.o. jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki otworowej w Polscie. Drzwi Asilo to marka docenia i znana przez klientów w Polsce i Europie. Docenili ja również projektanci i architekci a wszystko to jest wynikiem idei tworzenia solidnych i ciekawych drzwi. Firma Entra obserwuje swiatowe trendy w stolarce otworowej, analizuje nowo dostępne materiały i procesy obróbki. Jako pierwsza w Polsce rozpoczeła produkcję drzwi z MDF, wprowadziła do sprzedazy ościeżnice regulowane a w 2014 roku opatentowała i wdrożyła rozwiązania ościeżnicy ukrytej. W 2016 roku jako pierwsi w Polsce pokazali drzwi wewnętrzne wejściowe na ościeżnicy ukrytej GRADARA HIGHLINE w wersji z odwrotną przylgą o klasie antywłamaniowej RC3. Oferowane przez Asilo drzwi odznaczają się ciekawym wyglądem, praktycznym wykończeniem, a także funkcjonalnością. A to wszystko przy zachowaniu prostoty montażu.

Asilo to niezwykle innowacyjne rozwiązania i niespotykana funkcjonalność. Asilo produkuje drzwi bezprzylgowe czyli system amerykański tzn. wykonanie drzwi bez wciecia tzw. felcu. Płaszczyzna skrzydła i ościeżnicy tworzą wspólna płaszczyznę. Solid system to opatentowana przez firmę Entra  konstrukcja skrzydeł pełnych z płyty MDF polegająca na zastosowaniu stalowych elementów wzmacniających. Kolejny system – sound insulation system – ochrona przed hałasem. Wypełnienie skrzydeł pełnych stanowi płyta porowata z naturalnych włokien drzewnych, jest ona sztywna , lekka i ma doskonałe parametry izolacji dźwięku – co ważne dla ekofunów wykonanana całkowicie z materiałów naturalnych. Producent stosuje też płytę MDF jako płaszcz usztywniający w drzwiach pełnych oraz w całości konstrukcji drzwi ramiakowych.

Produkty Asilo słynną z inowacyjnych ościeżnic Asilo-R czyli ościeżnicy regulowanej od 75 do 520 mm. Nawet najgrubsza wersja ma estetyczny, jednoelementowy stojak. Zaoblone opaski ościeżnicy łączone pod kątem prostym zapewniają łatwy montaż oraz niwelują nierówności ścian. Ośnieżnica Asilo-R Verte daje nam natomiast możliwość otwierania drzwi do wewnątrz pomieszczenia z jednoczesnym licowaniem od strony korytarza, to rozwiazanie pozwala zachować spójny design dla wszystkich drzwi na ościeżnicy regulowanej.

Asilo ościeżnica ukryta Discret, to juz nie tylko awangardowy wygląd, ale także bardzo solidne i trwałe zabezpieczenie ścian. Framuga DISCRET zakrywa ścianę w całej grubości muru co zapenia sztywność oraz łatwość montażu. Ościeżnica Discret wytępuje też w wersji VERTE dajać możlość otwierania drzwi do wewnątrz pomieszczenia.

Drzwi były by niczym bez odpowiednych akcesoriów towarzyszących jak zawiasy, okucia, klamki i zamki. Asilo też w tym przypadku wychodzi przed szereg innych producentów oferując specjalne zawiasy 3D. Zastosowano specjalne zawiasy regulowane w trzech kierunkach bez konieczności demontażu skrzydła drzwi, niezwykle wytrzymałe i estetyczne. Zamykanie drzwi jest istotnym elementem dlatego też Asilo zastosowało specjalne zamki z językiem magnetycznym, który nie wystaje przy otwartych drzwiach. Działa on w ten sposób że dopiero przy zamniętych drzwiach gdy zamek spotka się z blachą zaczepową następuje ledwo słyszalne kliknięcie – zamykamy drzwi nie naciskajac na klamkę. Ten mały a zarazem ważny detal wpływa na komfort użytkowania drzwi Asilo.

Na całkoształt drzwi nie bagatelny wpływ ma ich wykończenie. Asilo wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów oferując takie wykończenia jak Fornir modyfikowany, fornir naturalny, lakier uv lub też powierzchnie przygotowane do samodzielnego wykończenia. Fornir modyfikowany wytwarzany jest z wybarwianego fornitu naturalnego, a dzięki nowoczesnej technologi każdy arkusz jest identyczny i pozbawiony niedoskonałości. Fornir naturalny charakteryzuje się głęboką strukturą drewna z widocznymi flarami i to dzięki temu zróżnicowaniu i braku potwarzalności tworzy przepięne naturalny efekt. Stosowanie lekierów UV jest bezpieczne dla środowiska i jego użytkowników i zapewnie doskonałe efekty i trwałość.

Szereg nowoczesnych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych marki ASILO zakupisz w Salonie Grupa Expert Skierniewice. Skorzystaj z naszej fachowej obsługi klienta. Nasi wykwalifikowanie pracownicy pomogą dobrać odpowiednie drzwi do wnętrza Państwa domu lub firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów firmy ASILO i odwiedzenia naszego salonu.

Nasi doradcy pomagają w wyborze modelu oraz wykończenia drzwi, wyborze klamek. Kompleksowo pomogą wybrać drzwi, okna, podłogi tak by potencjalny klient poczuł iż wszystkie elementy wnętrza współgrają ze sobą w idealnej harmonii i tworzą jeden spójny obiekt.

W naszych salonach oferujemy również usługi dodatkowe takie jak fachowe doradztwo, pomiar i montaż. Wykonanie tych czynności przez wykwalifikowanych, pracowników pozwoli zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami w trakcie realizacji inwestycji a przede wszystkim zaoszczędzi Państwa czas i nerwy.

Katalog drzwi wewnętrznych


Pobierz

Seria Drzwi Ukrytych i Pełnych


Seria drzwi Ukrytych i Pełnych to nowoczesne rozwierne drzwi w systemie bezprzyglowym. Wenątrz drzwi producent zastosował opatentowany system SOLID w formie blach przeciwprężnych, zapewniających niezbywałą sztywność i trwałość. Producent oferuje drzwi pełne z wypełnieniem, z płyty porowatej, która zapewnia wysokie właściwości akustyczne natomiast konstrukcja skrzydał zamknięta jest w płaszczu z płyty MDF o grubości 6mm.

W ramach opcji wykończenia drzwi producent oferuje aż 17 oklein drewnianych w formie naturalnego forniru drewnianego z wyrazistym usłojeniem co przekałada się elegancki, klasyczny wygląd oraz ciepły i przyjemny charakter drzwi. Dodatkowo producent oferuje cztery kolory malowania powierzchni nowoczesnymi lakierami ekologicznymi utwardzanymi promieniami UV

W ramach drzwi ukrytych i pełnych producent oferuje następujące kolekcje:

 • Linate Zero – drzwi do samodzielnego wykończenia
 • Linate
 • Marconi
 • Aosta
 • Villaggio
 • Moderno

Seria Drzwi Ramiakowych


Seria drzwi Ramiakowych to nowoczesne rozwierne drzwi w systemie bezprzyglowym. Skrzydło drzwiowe o klasycznej konstrukcji ramiakowej. Ramiak i płyciny wykonane z płyty MDF. Ramiak o grubości 38mm, płyciny o grubości 22mm. Wypełnienie ze szkła lub MDF 8mm.

W ramach opcji wykończenia drzwi producent oferuje aż 17 oklein drewnianych w formie naturalnego forniru drewnianego z wyrazistym usłojeniem co przekałada się elegancki, klasyczny wygląd oraz ciepły i przyjemny charakter drzwi. Dodatkowo producent oferuje cztery kolory malowania powierzchni nowoczesnymi lakierami ekologicznymi utwardzanymi promieniami UV

W modelach z przeszkleniem producent stosuje bezpieczną szybę o grubości 8mm, szkło dwustronne, obustronnie gładkie. Standardowo we wszystkich drzwiach z przeszkleniami, stosowane jest szkło mleczne. Można je zmienić na szkło bezbarwne lub czarne.

W ramach drzwi ramiakowych producent oferuje następujące kolekcje:

 • Selento
 • Teramo
 • Colombo
 • Skandik
 • Bari
 • Vinci
 • Bellini
 • Ferrara
 • Falcone
 • Fellini
 • Lukka
 • Pertini