Grupa Expert

Drzwi Techniczne Pol-Skone Skierniewice

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 30 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Obecnie POL-SKONE dysponuje czterema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi, dwa z nich znajdują się w Lublinie, pozostałe w Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia prawie 1000 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe a także okiennice oraz futryny.

Pol-Skone posiada bardzo szeroki asortymen drzwi o różnym przeznaczeniu. Jedna z produkowanych przez producenta grup drzwi są drzwi techniczne. Pol-Skone produkuje drzwi techniczne zarówno do użytku domowego jak i szeroko wykorzystywane drzwi w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. W serii drzwi technicznych zanajdziemy drzwi w 9 seriach asortymentowych o różnym przeznaczeniu.

Szereg nowoczesnych drzwi technicznych marki POL-SKONE zakupisz w Salonie Grupa Expert Skierniewice. Skorzystaj z naszej fachowej obsługi klienta. Nasi wykwalifikowanie pracownicy pomogą dobrać odpowiednie drzwi do wnętrza Państwa domu lub firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów firmy POL-SKONE i odwiedzenia naszego salonu.

Nasi doradcy pomagają w wyborze modelu oraz wykończenia drzwi, wyborze klamek. Kompleksowo pomogą wybrać drzwi, okna, podłogi tak by potencjalny klient poczuł iż wszystkie elementy wnętrza współgrają ze sobą w idealnej harmonii i tworzą jeden spójny obiekt.

W naszych salonach oferujemy również usługi dodatkowe takie jak fachowe doradztwo, pomiar i montaż. Wykonanie tych czynności przez wykwalifikowanych, pracowników pozwoli zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami w trakcie realizacji inwestycji a przede wszystkim zaoszczędzi Państwa czas i nerwy.

Katalog produktów


Pobierz

Kolekcje Drzwi Technicznych Pol-Skone


Kolekcja Pol-skone FR EI30


POL-SKONE FR EI30 – Drzwi są przeznaczone do stosowania jako drzwi wewnętrzne wejściowe w budownictwie mieszkaniowym, zamieszkania zbiorowego, użyteczności publicznej oraz przemysłowym, stanowiące, zgodnie z terminologią ustaloną w normie PN-B-91000:1996, zamknięcia otworów w ścianach wewnętrznych, między klatką schodową lub korytarzem a pomieszczeniami.

POL-SKONE EI30 Plus System HALSPAN – Drzwi przeciwpożarowe przylgowe EI30 Plus systemu Halspan z ościeżnicą metalową wyposażone w okucia antypaniczne PHA 2000 lub PHA 2500 oraz zawiasy EXACTA 495 ⌀16 mm spełniają wymagania normy PN-EN 1125:2009 w zakresie zdolności do zwolnienia i mogą być stosowane na drogach i wyjściach ewakuacyjnych.

POL-SKONE - EI60 Plus


POL-SKONE – EI60 Plus – Drzwi przeciwpożarowe przylgowe EI60 Plus systemu Halspan z ościeżnicą metalową wyposażone w okucia antypaniczne PHA 2000 lub PHA 2500 oraz zawiasy EXACTA 495 ⌀16 mm spełniają wymagania normy PN-EN 1125:2009 w zakresie zdolności do zwolnienia i mogą być stosowane na drogach i wyjściach ewakuacyjnych.

Drzwi DECO IVEST


Drzwi DECO IVEST – III KLASA MECHANICZNA  Drzwi zbudowane są z ramiaka z drewna iglastego, obłożony obustronnie płytami HDF, wypełnienie stanowi płyta wiórowa otworowana. Krawędź skrzydła zabezpieczona profilem ze stali nierdzewnej. Ościeżnica metalowa stała FD12, opcjonalnie regulowana. Drzwi posiadają 3 klasę mechaniczną.

Drzwi Wahadłowe Specjalne


Drzwi Wahadłowe Specjalne – Drzwi przeznaczone do zastosowania w budownictwie jako drzwi wewnątrzlokalowe (bez odporności ogniowej i właściwości akustycznych), stanowiące zamknięcia otworów w ścianach wewnętrznych między izbami. Drzwi w szczególności przeznaczone do lokali gastronomicznych.

Drzwi HIGRO


Drzwi HIGRO – Drzwi przeznaczone do pomieszczeń w których dopuszczalna wilgotność względna powietrza wynosi do 90% a temperatura nie przekracza 65oC. Drzwi nie mogą być narażone bezpośrednio na działanie wody. Drzwi w szczególności przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności względnej powietrza i temperatury, zgodnie z instrukcją użytkowania producenta np. saun, basenów. Drzwi przeznaczone do stosowania w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych i magazynowych jako drzwi wewnątrzlokalowe stanowiące zamknięcie otworu budowlanego w ścianie wewnętrznej pomiędzy pomieszczeniami.

Drzwi GAMMA


Drzwi GAMMA – Drzwi przeznaczone do stosowania w budynkach użyteczności publicznej (szpitale, przychodnie i gabinety lekarskie) oraz przemysłowych i magazynowych – jako drzwi wewnętrzne wejściowe, stanowiące zamknięcia otworów w ścianach wewnętrznych między korytarzem a pomieszczeniami, w których emitowane jest promieniowanie rentgenowskie.

Drzwi dźwiękoszczelne


Drzwi dźwiękoszczelne – Drzwi jednoskrzydłowe DŹWIĘKOIZOLACYJNE w systemie przylgowym. Konstrukcję skrzydła stanowi ramiak z drewna iglastego obłożony obustronnie płytą HDF. Wypełnienie z płyty wiórowej pełnej (typ A) lub specjalna konstrukcja POLSKONE (typ B). Skrzydło z uszczelką opadającą. Drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe DŹWIĘKOIZOLACYJNE DUO w systemie bezprzylgowym. Konstrukcję skrzydła stanowi ramiak z drewna iglastego obłożony obustronnie płytą HDF. Wypełnienie z płyty wiórowej pełnej (typ A) lub specjalna konstrukcja POL-SKONE (typ B). Drzwi występują w wersji jedno- i dwuskrzydłowej z ościeżnicą drewnianą (stałą DUO lub regulowaną DUO). Skrzydło z uszczelką opadającą.