Grupa Expert

Fachowy montaż

Remont wystartował. Problemy z ekipą remontową? Poszukujesz wykwalifikowanych fachowców? Z nami rozwiążesz te problemy błyskawicznie. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi fachowcami w branży. Wyróżnia nas nie tylko fachowa obsługa sprzedażowa ale również doskonałe i sprawne ekipy montażowe dzięki czemu cieszymy się rosnącym zadowoleniem klientów.

Uzyskanie wymarzonych efektów końcowych w wyniku remontu czy budowy domu to nie tylko dobór odpowiednich i najwyższej jakości materiałów, produktów ale w głównej mierze profesjonalny zgodny ze sztuką proces montażu. Niewłaściwy montaż podłóg, drzwi, okien może spowodować ich uszkodzenia i utratę gwarancji.  Nie zachowanie zasad montażu i zaleceń producenta powoduje iż zamontowane produkty nie spełniają swoich funkcji i tracą swoje właściwości a w konsekwencji ochronę gwarancyjną a to naraża nas na problemy w przyszłości.

Skorzystanie z fachowego montażu ma też dodatkowe korzyści. Pierwsza wynikająca z samego faktu przestrzegania odpowiednich procedur przy montażu i redukcji nie pożądanych efektów w przyszłości a druga to korzyści finansowe w postaci skorzystania z 8% vatu przy zakupie drzwi, okien i podłóg wraz z profesjonalnym montażem.