Grupa Expert

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Skierniewice

Budując dom swoją uwagę musimy poświecić takim elementom jak drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna, podłogi, brama garażowa. Wszystkie wymienione elementy tworzą spójną całość nadającą uroku i finalnego blasku wykańczanemu budynkowi. Drzwi wewnętrzne są dość często elementem drugorzędnym w stosunku do drzwi zewnętrznych.  Poświęca się im zdecydowanie za mało czasu i traktuję trochę po macoszemu.

Jest to dość częsty błąd gdyż drzwi wewnętrzne są istotnym elementem każdego wnętrza, pozwalają wydzielić odpowiednie strefy w domu, dają prywatność i mimo obowiązującego trendu otwartych przestrzeni nigdy nie zostaną całkowicie wyparte przez openspace’y.

W obecnych czasach aranżując wnętrze domu przykłada się dużą uwagę do odpowiedniego rozplanowania i spasowania wszelkich elementów danego pomieszczenia. W szczególności to właśnie drzwi wewnętrzne skupiają znaczną część uwagi. Zakres i dostępny asortyment drzwi wewnętrznych jest przeogromny a ilość wzorów, dekorów, wariantów może przyprawić nie jednego inwestora o ból głowy. Modne drzwi wewnętrzne często stają się swoistą wisienka na torcie. Taki efekt mogą dać ekskluzywne drzwi całkowicie przeszklone czy drzwi lakierowane na wysoki połysk.

Drzwi wewnętrzne

W naszej niezwykle obszernej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne do każdego wnętrza. Idealnie dobierzemy drzwi pasujące zarówno do przestrzeni domowych jak i biurowych. Bez względu na to czy poszukują Państwo drzwi nowoczesnych, klasycznych czy też uniwersalnych mają Państwo do wyboru ogromne ilości kolekcji, oklein i kolorystyki. Nowoczesne procesy produkcyjne, trwałe i solidne materiały pozwalają na długoletnie bezproblemowe użytkowanie drzwi. Szeroka gama producentów, modeli, kolorystyki oraz wzorów pozwalają na dowolną aranżację pomieszczeń.  Mogą Państwo wybrać z szeregu grona różnych form przeszklenia drzwi, od drzwi bez szyb, poprzez drzwi z małymi szybami po drzwi w pełni przeszklone.

Drzwi zewnętrzne

Do wyboru są też różne konstrukcje na jakich opierają się drzwi. Może to być konstrukcja drzwi płytowych, ramowych na ramiaku z wysokoodpornego mdf’u lub na ramiaku z drewna klejonego co zapewnia zwiększoną sztywność. Drzwi zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne muszą spełniać swoją podstawową funkcję – to jest wydzielać pomieszczenia a przez to pośrednio dzielić dom na odpowiednie strefy komfortu. Bez względu czy jest to sypialnia, łazienka a może pokój dziecięcy pragniemy spokoju, ciszy, odizolowania się od innych pomieszczeń w domu lub w firmie.

Oferowane w ramach salonu Grupy Expert w Skierniewicach drzwi wewnątrzne i zewnętrzne stanowią wyselekcjonowany asortyment produktów polskich producentów takich jak:  Dre, Porta, Erkado, Wikęd, Pol-Skone, Cal, Asilo, Stalprodukt, Domoferm. Wszystkie te grupy produktowe przechodzą wyczerpujące testy wytrzymałościowe w zakresie zamykania i otwierania drzwi, pracy zawiasów, pracy mechanizmów zamka, podatności na uszkodzenia. Dla klientów preferujących drzwi malowane posiadamy również drzwi malowane w paletach barw RAL/NCS a także drzwi pokrywane tworzywami jak akryl które dają efekt połysku.

Nasi doradcy pomagają w wyborze modelu oraz wykończenia drzwi, wyborze klamek. Kompleksowo pomogą wybrać drzwi, okna, podłogi tak by potencjalny klient poczuł iż wszystkie elementy wnętrza współgrają ze sobą w idealnej harmonii i tworzą jeden spójny obiekt.

W naszych salonach oferujemy również usługi dodatkowe takie jak fachowe doradztwo, pomiar i montaż. Wykonanie tych czynności przez wykwalifikowanych, pracowników pozwoli zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami w trakcie realizacji inwestycji a przede wszystkim zaoszczędzi Państwa czas i nerwy.